Система навчання

Структура курсів, графік навчання, атестація

ФУНКЦІОНУВАННЯ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ АКАДЕМІЇ

Мета навчальних програм академії — сформувати лідерів, здатних реалізовувати проєкти, спрямовані на те, щоб зробити суспільне життя більш християнським. Це формування лідерів, які одночасно є мислителями та діячами – людьми ерудованими, здатними до інтелектуального та ідеологічного аналізу та застосування своїх знань в практичних проєктах.

Більшість курсів є мультидисциплінарними: лекції поєднують знання з філософії, теології, історії, політології, соціології, культурології і інших гуманітарних дисциплін, а також менеджменту. Усі вони викладаються з християнської точки зору.


СИСТЕМА НАВЧАННЯ

В 2021 році пропонується 7-місячна програма, сфокусована на формуванні християнського світогляду і здобутті базових знань з різних гуманітарних дисциплін, які необхідні для ефективної діяльності в суспільній сфері.

Система навчання включає в себе:

  • один вебінар на тиждень
  • дві відеолекції на тиждень
  • читання (із складанням тестового чи письмового завдання) однієї книги на місяць
  • вивчення інших текстових і відеоматеріалів.

Також будуть проведені одноденні суботні семінари на різні теми та в різних регіонах України.
Улітку пропонується 7-денна школа лідерства.

Запланований запуск
Християнської
Відкритої Академії

04 . 10
перше листопада
2021
РОКУ


Програма ХВА на 2021-2022 навчальний рік

Переглянути

ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ

По завершенню першого курсу планується проведення дводенної конференції в Острозькій академії на початку червня. Студенти, які захочуть продовжити навчання в наступному році (восени 2022), обирають одну з доступних мереж (нетворків) і продовжують здобувати знання за обраним напрямом протягом наступних 7 місяців. Протягом другого року збільшиться наголос на навчанні, пов’язаному з управлінням практичними проєктами.

Нетворки не розпадаються після закінчення семестру, але продовжують бути природним динамічним середовищем для однодумців заради партнерства та синергії у християнських проєктах, які відбуваються систематично.


Навчання у ХВА передбачає внесення добровільної пожертви.

Протягом літа 2021 року планується запустити веб-платформу для онлайн-навчання, на якій розміщуватимуться різноманітні курси та інші матеріали, необхідні для навчальних програм Відкритої академії.