Система навчання

Структура курсів, графік навчання, атестація

ЯК ХВА ПРАЦЮЄ

Християнська відкрита академія покликана сформувати лідерів, спроможних реалізовувати проекти, спрямовані на те, щоб зробити суспільне життя більш християнським. Це навчання активних християн, які одночасно є мислителями та діячами – людьми ерудованими, здатними до інтелектуального та ідеологічного аналізу, застосування своїх знань в практичних проектах.

Курси ХВА є мультидисциплінарними: лекції поєднують знання з філософії, теології, історії, політології, соціології, культурології та інших гуманітарних дисциплін, а також менеджменту


СИСТЕМА НАВЧАННЯ

7-місячна програма сфокусована на формуванні християнського світогляду і здобутті базових знань з різних гуманітарних дисциплін, які необхідні для ефективної діяльності в суспільній сфері.

Обов’язкова частина курсу передбачає:

  • один вебінар на тиждень
  • дві відеолекції на тиждень
  • одну книгу на місяць
  • тестові завдання до кожного навчального елементу

Також надаватимуться додаткові навчальні матеріали та проводитимуться одноденні семінари. Улітку пропонується тижнева школа лідерства.

ЗАПУСК НАВЧАННЯ
Християнської
Відкритої Академії

04 . 10
четверте жовтня
2021


Програма ХВА на 2021-2022 навчальний рік

Переглянути

ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ

По завершенню першого курсу планується проведення дводенної конференції в Острозькій академії на початку липня з урочистим врученням сертифікатів. Це чудова можливість розвіртуалізуватися і краще познайомитися одне з одним. Також на цій конференції буде можливість послухати цікаві лекції, взяти участь у змістовних дискусіях та відвідати цікаві екскурсії.

Восени 2022 року випускники першого курсу зможуть пройти другий курс навчання, який також триватиме сім місяців, матиме схожу структуру, але з більш поглибленим контентом. Передбачається, що студенти продовжать процес зміцнення мереж, які сприятимуть розвитку орієнтованих на суспільство проектів.


Навчання у ХВА передбачає внесення добровільної пожертви.

Саме навчання відбувається з використанням спеціальної онлайн-платформи, а також сервісу Zoom для проведення вебінарів та групових обговорень. Команда ХВА надає усі необхідні інструкції щодо використання навчальних інструментів та здійснює технічну підтримку під час проходження курсу.

Все ще маєте запитання?
Нижче відповіді на найпоширеніші з них:

Хто організатор навчання?

Організатором Християнська Відкрита Академія є міжцерковне служіння «Східноєвропейська Реформація», яке представлене трьома неприбутковими організаціями:
1) БО БФ «Фонд розвитку християнського лідерства»
2) Фонд «Східноєвропейська Реформація» (Польща)
3) ГО «Лідерство і партнерство»

Скільки коштує навчання?

Християнська Відкрита Академія – проект неприбуткових організацій. Для долучення до програми навчання ми просимо учасників здійснити благодійний внесок від 4000 грн. Ця сума може бути поділена на кілька частин. У разі виникнення питань, будь ласка, зверніться за контактами, вказаними на сайті.

Які супутні витрати можуть виникнути під час навчання?

В обов’язкову програму курсу ХВА входить прочитання семи книг, які Вам потрібно буде придбати за власний кошт. Участь в додаткових заходах Християнської Відкритої Академії (форум, семінари, Літня Школа Реформації) потребуватиме покриття Вами деяких витрат, зокрема проїзду, проживання та харчування.

Що мені дає сертифікат по завершенню курсу? Чи можна на його основі продовжити навчання в університеті?

По-перше, якщо ви отримали сертифікат, значить ви успішно опрацювали навчальний матеріал та склали всі тести і, відповідно, отримали структуровані знання. По-друге, це фактор побудови спільноти однодумців, які є випускниками ХВА.

Зверніть, будь ласка, увагу, що наразі сертифікат про завершення курсу, який підписується НаУ «Острозька академія» та керівництвом проекту «Християнська відкрита академія», не має прив’язки до академічних кредитів. Він не може бути використаний для закриття кредитів в рамках класичної кредитно-модульної системи у вищій школі.

Як Християнська Відкрита Академія пов’язана з Національним університетом «Острозька академія»?

НаУ «Острозька академія» є партнером проекту «Християнська Відкрита Академія», підписує сертифікат про завершення курсу. Також викладачі університету читають частину лекцій курсу і надають консультаційну підтримку щодо навчального процесу.

Восени 2021 року стартувала магістерська програма за напрямком «Релігієзнавство», до формування якої долучилася Християнська відкрита академія.

Чи потрібно приїздити кудись на заняття? Чи все навчання онлайн?

Обов’язкова частина навчання відбувається онлайн. Нікуди приїздити не потрібно. Проте є додаткові заходи, у яких Ви можете взяти участь, вони відбуваються оффлайн: Конференція випускників ХВА, Літня Школа Реформації, тематичні семінари. Про їх проведення повідомлятиметься окремо.

Що буде після закінчення курсу?

Випускники першого курсу навчання можуть продовжити навчання на другому, більш поглибленому курсі Християнської Відкритої Академії. Більше інформації про нього Ви зможете дізнатися по завершенню навчання.

Де знаходиться Християнська Відкрита Академія?

Команда Християнської Відкритої Академії розкидана по різних місцях в Україні та за кордоном, проте найбільша частина адміністрації зосереджена у Києві. Для зв’язку з нами, скористайтеся контактами, зазначеними на сайті.

Як безпосередньо відбувається онлайн-навчання?

Після проходження реєстрації, протягом тижня до початку навчання, Ви отримаєте доступ до навчальної платформи, на якій будуть розміщуватися навчальні матеріали. Там Ви зможете знайти інформацію для підключення до вебінарів, переглядати лекції, складати тести, опрацьовувати додаткові навчальні матеріали.

Що буде, якщо я не встигатиму за програмою?

Якщо Ви не встигаєте проходити навчальний матеріал, Ви можете наздогнати його пізніше, навіть коли навчання закінчиться. Якщо Ви розраховуєте на отримання сертифікату, Вам потрібно буде пройти програму до визначеного адміністрацією проекту терміну. Але не переймайтеся, ми дамо додатковий час для проходження програми, якщо це необхідно. У разі виникнення питань, зверніться, до нас за контактами, вказаними на сайті.